AYT AKADEMİ

Sayın Nuri Bey

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz iş planı ve fiyat teklifleri aşağıda ki şekilde yer almaktadır. Saygılarımızla.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI
10000 TL

Firmanızın uluslararası alanda bilinirliğini sağlayacak logo çalışmasının yapılması ve renklerin dizaynı; logo ve renkler çerçevesinde kullanılacak belgelerin, katalogların ve broşürlerin tasarlanması.

WEB SİTESİ / ALAN ADI / SUNUCU

Öncelikli olarak projenin net bir şekilde algoritmasının çıkarılarak kullanılacak alt yapı ve bulut yazılımı ile ilgili iş planının yapılması haftalık geliştirilen paketlerin (proje-2-3) proje sahibi ile değerlendirilmesi ve projenin mevcut bilgiler ışığında tamamlama süresinin kesinleştirilmesi. Uluslararası nitelikte bir proje olacaksa yüksek güvenlikli, hızlı, anlık yedek alan ve yurtdışı lokasyonlarda çalışan (aws, google cloud ve cloudflare) sunucuların proje sahibi ile birlikte değerlendirilmesi. Kullanılacak alan adının google ve yandex gibi tarayıcılarla uyumlu ve kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde tasarlanması, .com dışındaki .co .net alan adlarının kapatılması (Paket 2 ve 3 kapsamında).

PAKET-1
15000 TL

Satın alma özellikli tanıtım web sitesi ve genel öğrenci kayıt sistemi.

PAKET-2
50000 TL

Satın alma özellikli tanıtım web sitesi. Detaylı öğrenci kayıt sistemi. Online eğitim için LMS sistemi. Kurs sonunda sertifika sistemi. Detaylı öğrenci kayıt (crm) sistemi içeriği; öğrenci kaydı yapma, kayıt olduğu sınıfı seçme, taksit oluşturma, oluşturan kişinin bilgileri, taksit hatırlatma, kurs bitiş süresi ekleme vb. gibi detaylı bir altyapıya sahiptir. Ayrıca online eğitim videolarında bilgisayara veya başka bir cihaza indirmeyi engelleyici yazılım mevcuttur. Aynı zamanda bir kursu bitirmeyen öğrencinin diğer bir kursa geçiş yapmasına izin vermeyen şifreleme sistemi de mevcuttur.

PAKET-3
80000 TL

2. pakete ilave olarak online sınav sistemi, canlı görüşme yada ders yapılabilecek alan adına özel canlı toplantı sistemi, mobil uygulama ve bunlara ek olarak da yine mobil uygulama ve web üzerinden giriş yapılabilen ekli arkadaşları arasında rekabetçi yada tekli şekilde quiz uygulaması.

Teklif Şartları

  1. Web sitesi dil desteğinde çevirilen dil başına 2000 TL (tercüme hizmeti verilecekse tercüman ücreti hariç) fiyat yansıtılacaktır.
  2. Paketlere sunucu/hosting desteği dahil değildir.
  3. Paketlere online video barındırma hizmeti dahil değildir.
  4. Paket-1’in teslim süresi 7 iş günüdür.
  5. Paket-2 ve Paket-3 te teslim süresi projenin niteliğine göre taraflar arasında kararlaştırılacaktır.
  6. Fiyatlar tek seferliktir. Proje teslim edildikten sonra güncelleme ve hata durumunda ücretli olarak destek sağlanacak ya da aylık fiyat belirlenerek iş takibi yapılacaktır.
  7. Sözleşme dahilinde ödemenin yarısı peşinen kalan kısmı projenin teslimi sonrasında yapılacaktır.
  8. Fiyatlara KDV dahil değildir.

Yasin BAYTEKİN

Satış Temsilcisi

0 551 404 32 73

sales@avrasyayazilim.com