BEYŞEHİR OSB

Sayın Mutlu KORKMAZ

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz iş planı ve fiyat teklifleri aşağıda ki şekilde yer almaktadır. Saygılarımızla.

WEB SİTESİ / ALAN ADI / SUNUCU / TEMEL SEO / İNGİLİZCE DİL DESTEĞİ
20.000 TL

Beyşehir OSB’nin küresel arenada dijitalde öne çıkmasını sağlayacak temiz ve stabil kod yapısına sahip aynı zamanda kullanıcı deneyimi sunan ve mobil cihazlara tam uyumlu web sitesi tasarlanarak, osbde yer alan şirketlerin, gelişmelerin ve haberlerin yer aldığı dinamik bir web sitesinin oluşturulması, hızlı ve güvenlik önlemleri alınmış bir sunucuda barındırılması.

Web sitesinin menü içeriğinde KURUMSAL, HİZMETLER, FİRMALAR, MEVZUAT, HABERLER, İLETİŞİM menülerinin ve gerekli alt menülerin yer alması.

Şirket ve sektör arama kısmından ve üç boyutlu oluşturulmuş modelden şirket bilgilerini arama ve görüntüleme yazılımı.

Şirketlerin dış cephe çekimleri ve harita konumları ile birlikte kısaca tarihçe ve çalışmalarının ve iletişim bilgilerinin yer aldığı sayfaların oluşturulması.

İngilizce dil desteğinin verilmesi. Otomatik çeviri sistemi ile değil çevirilerin bizzat tercüman tarafından yapılarak gerekli link düzenlemeleri ile web sitesine aktarılması.

Web sitesinin seo uyumlu yapılarak arama motorlarında (Google, Yandex, vd.) listelenmesinin ve öne çıkması için gerekli kodlama çalışmalarının yapılması.

360 SANAL TUR
15.000 TL

360 kamera ve drone kullanılarak osbnin gökyüzünden görüntülenmesi ve aynı zamanda osb içinde yapılan çekimlerin montajlanarak 360 gezinti ile web sitesi üzerinden sanal gezintinin yapılması.

VİDEO PRODÜKSİYON
15000 TL

Drone ve kamera çekimi ile elde edilen görüntülerin işlenerek osbnin kısa tanıtım filminin yapılması.

Teklif Şartları

  1. Fiyatlar tek seferlik KDV hariç ücretlerdir.
  2. Web sitesi yapım süresi 21 iş günüdür. 
  3. Video prodüksiyon ve 360 sanal turlar, çekimler öncesinde kurgusu hazırlanıp belirlenen gün içerisinde çekimleri gerçekleştirilerek 21 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.
  4. Web sitesinin yıllık alan adı, bakım ve sunucu ücretleri ilk yıl içerisinde olup takip eden yıllarda ayrıca ücretlendirilecektir.
  5. Web sitesinin hata vermesi ve çökmesi durumunda teknik destek ücreti talep edilmeyecektir.

Bünyamin EFE

Satış Temsilcisi

0 507 907 22 00

sales@avrasyayazilim.com