CROWN RESIDENCE BELEK

Sayın Halil GÜRIŞIK

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz iş planı ve fiyat teklifleri aşağıda ki şekilde yer almaktadır. Saygılarımızla.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ, WEB SİTESİ YÖNETİMİ, SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) VE GOOGLE İŞLETME PROFİLİ
15.000 TL/AY

 1. Kurumsal sosyal medya platformlarının oluşturulması ve takibi. Instagram, Facebook ve YouTube business hesaplarının metaya bağlanarak aylık 10 adet post ve 2 adet reels/shorts videosu paylaşımı.
 2. Web sitesinde istenilen değişikliklerin yapılması, veri kaybının önüne geçilmesi için günlük yedeklerin alınması, siber saldırı ve çökme durumlarına müdahale edilmesi.
 3. Web sayfasının arama motorlarında organikte çıkması için Google araçlarının (Search Console, Analytics, GTM) ve Yandex araçlarının kurulması, düzenli anahtar kelime ve rakip analizi yapılarak sitede gerekli SEO çalışmalarının yapılması, aylık iki adet yazı paylaşılarak dinamik bir web sitesinin oluşturulması.
 4. Google işletme profilinin gözden geçirilmesi ve yönetimi.
 5. NFC & QR Kod kullanılarak konuklara hızlı yorumların yaptırılması ve web sitesi ile entegre edilerek konuklara pratik bilgilerin sunulması.
REKLAM YÖNETİMİ (META, GOOGLE ADS, YANDEX DIRECT)
REKLAM BÜTÇESİNİN %15'İ/AY

Dijitalde markanın öne çıkması için aktif sosyal medya ve arama ağı platformlarında bilinirlik ve satışa yönelik reklam kampanyası yapılması gerekmektedir. Müşteri analizi, rakip analizi ve anahtar kelime analizleri yapılarak, kreatif kampanyalar ve reklamlar ile dijitalde görünürlüğün arttırılması ve rakiplerin önüne geçilmesi hedeflenecektir.

Erişim, dönüşüm ve etkileşimin takibi ve yeni stratejilerin oluşturulması.

VİDEO PRODÜKSİYON
15.000 TL

 1. Drone ve kamera çekimi ile elde edilen görüntülerin işlenerek işletmenin kısa tanıtım filminin yapılması. Web sitesi için gerekli materyallerin sağlanması.
 2. Profesyonel bir çekim için çalışmaların manken ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Mankenli çekim durumunda ücrete 20.000 TL daha ilave edilecektir.
360 SANAL TUR
10.000 TL

360 kamera kullanılarak otel odaları, lobi ve dışarının çekimi yapılarak ziyaretçilerin oteli web sitesi üzerinden sanal turla keşfetmesini sağlayacak prodüksiyonun yapılması.

İLERİ ÇALIŞMALAR

SANAL ASİSTAN
TEKLİF ALINIZ

Yapay zeka sistemi ile çalışan sanal asistan ile konukların ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretebilirsiniz.

SANAL GERÇEKLİK PLATFORMU
TEKLİF ALINIZ

Sanal gerçeklik platformları ile konuklarınıza oyun ve gezi gibi etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Teklif Şartları

 1. KDV hariç ücretlerdir.
 2. Video prodüksiyon ve 360 sanal turların çekimleri belirlenen gün içerisinde yapılarak 7 iş günü içerisinde montajı gerçekleştirilmektedir.
 3. Sosyal medya yönetiminde içerik üretilmesi için ayda birgün veya belirlenen özel bir günde çekimler yapılacaktır. Ekstra çekimler için ücret talep edilecektir.
 4. Tek seferlik ödemelerin peşin, aylık ödemelerin hizmetin başlangıcından itibaren aylık periyotlarla bir aylık sürenin sonunda yapılması gerekmektedir.
 5. Teklifte belirtilen fiyatlar iki hafta süre ile geçerlidir.
 6. Teklif verilme tarihi 22.06.2024

Yasin BAYTEKİN

Satış Temsilcisi

0 551 404 32 73

sales@avrasyayazilim.com