CROWN RESIDENCE BELEK

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz iş planı ve fiyat teklifleri aşağıda ki şekilde yer almaktadır. Saygılarımızla.

WEB SİTESİ / ALAN ADI / SUNUCU / MY BUSINESS KAYDI / KURUMSAL MAİL HESABI / WEB SİTESİ YABANCI DİL DESTEĞİ
15.000 TL

  1. Global kimliği yansıtacak şekilde kısa bir alan adının belirlenerek “.com, .co, .com.tr, vb” sürekli güncellenen bir alt yapıya, dinamik ve stabil kod yapısına ve ssl sertifikasına sahip,  aynı zamanda kullanıcı deneyimi sunan ve mobil cihazlara tam uyumlu web sitesinin tasarlanması ve temel SEO ve hız optimizasyonunun yapılarak tüm güvenlik önlemleri alınmış hızlı ve güvenli sunucuda barındırılması.
  2. Kurumsal gmail hesabının açılarak işletmenin my business kaydının yapılması.
  3. 5 adete kadar ücretsiz alan adına özel kurumsal mail hesabı kurulumu.
  4. Yabancı dil seçenekleri otomatik çeviri olarak eklenecektir. Manuel çeviri yapılması durumunda çevirilerin gönderilmesi ile 3 dile kadar çevirilerin girişi ücretsiz yapılacaktır.
360 SANAL TUR
10.000 TL

360 kamera kullanılarak otel odaları, lobi ve dışarının çekimi yapılarak ziyaretçilerin oteli web sitesi üzerinden sanal turla keşfetmesini sağlayacak prodüksiyonun yapılması.

VİDEO PRODÜKSİYON
10.000 TL

Drone ve kamera çekimi ile elde edilen görüntülerin işlenerek işletmenin kısa tanıtım filminin yapılması.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE META REKLAMLARI
10.000 TL/AY

Instagram, Facebook ve YouTube business hesaplarının açılışı ve metaya bağlanarak aylık 10 adet post ve 2 adet reels/shorts videosu paylaşımı ve meta reklamlarının yönetimi

  1. Web sitesi işbu anlaşmanın imzalanmasından itibaren 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.
  2. Video prodüksiyon ve 360 sanal turların çekimleri Nisan veya Mayıs 2024 içerisinde belirlenen bir günde yapılarak 5 iş günü içerisinde montajı gerçekleştirilecektir.
  3. Web sitesinin yıllık alan adı, bakım ve sunucu ücretleri ilk yıl içerisinde olup takip eden yıllarda ayrıca ücretlendirilecektir.
  4. Sosyal medya yönetimi ve meta reklamları opsiyonel olarak tutulmuş teklif tutarı altı ay süreyle geçerlidir. Sonrasında sosyal medya ve meta yönetimi konusunda anlaşmaya varılması durumunda ayrı bir sözleşme yapılacaktır.
  5. Web sitesi, 360 sanal tur ve video prodüksiyon için ücretin %10 tutarında peşin ödeme alınmış, kalan tutarlar iş tesliminde alınacaktır.
  6. Sözleşmenin imza edilme tarihi 11.02.2024. 

Yasin BAYTEKİN

Satış Temsilcisi

0 551 404 32 73

sales@avrasyayazilim.com