Sayın Salih Buğra TEMİRTEKİN

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz iş planı ve fiyat teklifleri aşağıda ki şekilde yer almaktadır. Saygılarımızla.

GAİA PASTANESİ
WEB SİTESİ / ALAN ADI / SUNUCU
10.000TL

Güncel alt yapıya, dinamik ve stabil kod yapısına ve ssl sertifikasına sahip, aynı zamanda kullanıcı deneyimi sunan ve mobil cihazlara tam uyumlu web sitesinin tasarlanması ve temel SEO ve hız optimizasyonunun yapılarak tüm güvenlik önlemleri alınmış hızlı ve güvenli sunucuda barındırılması.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU / SEO
5.000TL/AY

Web sayfasının arama motorlarında organikte çıkması için Google araçlarının (Search Console, Analytics, GTM) ve Yandex araçlarının kurulması, düzenli anahtar kelime ve rakip analizi yapılarak sitede gerekli SEO çalışmalarının yapılması, aylık iki adet yazı paylaşılarak içerik seosu yapılarak dinamik bir web sitesinin oluşturulması.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
10.000TL/AY

Instagram, Facebook ve YouTube business hesaplarının yönetimi. Instagram ve Facebook hesaplarının metaya bağlanarak aylık 10 adet post ve 2 adet reels/shorts videosu paylaşımı. Web sitesine piksel kodu eklenerek takipçi davranışlarının takibi.

META, GOOGLE VE YANDEX REKLAM YÖNETİMİ
REKLAM BÜTÇESİNDEN %15/AY

Dijitalde markanın öne çıkması için aktif sosyal medya ve arama ağı platformlarında bilinirlik ve satışa yönelik reklam kampanyası yapılması gerekmektedir. Müşteri analizi, rakip analizi ve anahtar kelime analizleri yapılarak, kreatif kampanyalar ve reklamlar ile dijitalde görünürlüğün arttırılması ve rakiplerin önüne geçilmesi hedeflenecektir.

VİDEO PRODÜKSİYON
8.000TL/ÇEKİM BAŞI

Kamera ve drone çekimi ile elde edilen görüntülerin işlenerek sosyal medya ve web sitesi için içeriklerin üretilmesi.

HABER BÜLTENİ SERVİSİ
FİYAT ALINIZ

Yurtiçi ve yurtdışı haber ajanslarına haber bülteni servisi.

360 SANAL TUR
10.000TL

Kliniğin 360 kamera kullanılarak dijitale aktarılması.

NFC & QR YORUM KARTI
500TL/ADET

NFC özellikli yorum kartları ile klinik müşterilerinizi doğrudan google yorumlar kısmını yönlendirip yorum yapmalarını sağlayın.

QR MENÜ
1.500TL

QR menü tasarımı yapılarak web sitesindeki menüye entegre edilmesi.

PAKET SEÇENEĞİ
13.000TL/AY

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ+WEB SİTESİ TASARIM+SEO+QR MENÜ+NFC KARTVİZİT

İLERİ ÇALIŞMALAR

MOBİL UYGULAMA VE ÖZEL YAZILIMLAR
FİYAT ALINIZ

Firmanın istekleri doğrultusunda özel yazılımların, mobil ve sanal gerçeklik uygulamalarının geliştirilmesi.

Teklif Şartları

  1. KDV hariç ücretlerdir.
  2. Web sitesi yapım süresi 21 iş günüdür. Müşterinin 3 revize hakkı bulunmaktadır.
  3. Sosyal medya yönetiminde aylık belirlenen bir günde içerik çekimi yapılarak bir aylık paylaşımlar üretilmektedir. Bunun dışında talep edilen çekimler video prodüksiyon hizmeti kapsamında değerlendirilir.
  4. Video prodüksiyon ve 360 sanal turların çekimleri belirlenen gün içerisinde yapılarak 7 iş günü içerisinde montajı gerçekleştirilmektedir.
  5. Tek seferlik ödemelerin yarısı peşin diğer yarısı ise projenin tesliminde yapılmaktadır. Aylık ödemelerin hizmetin başlangıcından itibaren aylık periyotlarla bir aylık sürenin sonunda yapılması gerekmektedir.
  6. Paket seçeneği yıllık sözleşmeye tabidir.
  7. Teklifte belirtilen fiyatlar bir hafta süre ile geçerlidir.
  8. Teklif verilme tarihi 04.07.2024

Yasin BAYTEKİN

Satış Temsilcisi

0 551 404 32 73

sales@avrasyayazilim.com