ÖNCEL GROUP

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz iş planı ve fiyat teklifleri aşağıda ki şekilde yer almaktadır. Saygılarımızla.

WEB SİTESİ / ALAN ADI / SUNUCU
50.000 TL

 1. Mevcut web sitelerinin yeniden revize edilerek modern bir görünüm ve altyapıya kavuşturulması gerekmektedir. Sanalda başarı için bütüncül bir yaklaşımın sergilenerek, mevcut web sitelerini altyapı noktasında güçlendirmek, arama motorlarının istediği şekilde revize etmek, sosyal medya ile eşgüdümlü çalışmasını sağlamak atılması gereken ilk adımdır. Sürekli güncellenen dinamik web sitelerinin tasarlanması ve temel SEO ve hız optimizasyonunun yapılarak tüm güvenlik önlemleri alınmış, tümünün sadece web sitelerine atanmış hızlı ve güvenli bir sunucuda barındırılması gerekmektedir.
 2. Mevcut oncelgroup.com web sitesine global kurumsal kimlik kazandırmak için şirketler topluluğunu yansıtan bir görüntü kazandırılacak. Algoritması yeniden oluşturularak uygun teknik altyapı ile yeniden revize edilecek. Temel seo çalışması yapılacak. İngilizce dil desteği eklenecek.

 3. Mevcut bimuz.com.tr web sitesi yeniden revize edilerek, kodlama, tasarım, linkleme, yazım yanlışları ve çeviri hataları gibi sorunları giderilecek. Temel seo çalışması yapılacak.

 4. Satılık olan bimuz.com alan adı için satıcı ile iletişime geçilebilir. Ancak Google gibi arama motorlarının da önem verdiği .co alan adı uzantısı ile global bir web sitesi hazırlanarak, uluslararası piyasada görünürlük arttırılabilir.

 5. Mevcut areateknoloji.com web sitesinin algoritması ve teknik altyapısı yeniden düzenlenecek. Temel seo çalışmaları yapılacak.

 6. Mevcut oncelklima.com web sitesi de tasarım ve kodlama hatalarından arındırılarak dinamik hale getirilecek. Temel seo çalışması yapılacak.

 7. Tasarım yapılmamış sevkioncel.com alan adına yapılacak olan tasarım ile Şevki beyin kişiliği, temel felsefesi, projeleri, yaptığı çalışmaları, dijitalde ve medyada görünürlüğü lanse edilecek. Dinamik ve güncel altyapı, sosyal medya ve seo çalışmaları ile öne çıkması sağlanacak.

 8. Herhangi bir tasarım yapılmamış muzborsasi.com alan adı sektörün nabzını tutmak için blog sayfası biçiminde tasarlanarak Öncel Group’un sponsorluğunda lanse edilecek.

 9. Alan adlarının uzantıları (.co, .net, .com.tr gibi) kontrol edilerek boş olanlar başkaları tarafından alınma riskine karşı alınarak mevcut sayfalara maskelenecek.

 10. Çalışmaların yanı sıra web sitelerine ssl sertifikaları da eklenerek arama motoru kalite puanları yükseltilecek.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO) / WEB SAYFASI TAKİBİ
15.000 TL/AY

Web sayfalarının arama motorlarında organikte çıkması için Google araçlarının (Search Console, Analytics, GTM) ve Yandex araçlarının kurulması, sitede düzenli SEO çalışmalarının yapılması ve aylık iki adet yazı paylaşılarak dinamik web sitelerinin oluşturulması.

ARAMA MOTORU REKLAM YÖNETİMİ
REKLAM BÜTÇESİNİN %15'İ / AY

Google ve Yandex gibi arama motorlarında önde çıkabilmek için reklam bütçesine ihtiyaç vardır. Rakip analizleri ve anahtar kelime analizleri yapılarak, kreatif kampanyalar ve reklamlar ile dijitalde görünürlüğün arttırılması ve rakiplerin önüne geçilmesi hedeflenecektir.

İleri Çalışmalar

MOBİL UYGULAMA

Android ve İOS platformlarda çalışan ve web sitesinden veri çeken dinamik mobil uygulamaların geliştirilerek PlayStore ve AppStore yüklenmesi.

360 SANAL TUR

360 kamera kullanılarak operasyonların bulut sistem üzerinden sanal turla tanıtımı sağlayacak prodüksiyonun yapılması.

Teklif Şartları

 1. Teklif oncelgroup.com, bimuz.com.tr, oncelklima.com, areateknoloji.com sitelerinin revizesi; sevkioncel.com ve muzborsasi.com web sitelerinin yeniden yapılması için verilmiş tek seferlik KDV hariç ücrettir.
 2. Web sitelerinin yıllık alan adı, sunucu ve ssl ücretleri ilk yıl içerisinde olup takip eden yıllarda ayrıca ücretlendirilecektir.
 3. Web sitesi teslimatları yapıldıktan sonra aylık web sitesi takibi anlaşması yapılmadıysa web sayfasının hata vermesi ve çökmesi durumunda teknik destek ücrete tabidir.
 4. Arama motoru optimizasyonu / web sayfası takibi aylık kdv hariç ücretlendirilmektedir.
 5. Arama motoru reklam yönetimi ücretlendirmesi aylık bütçenin %15’i+kdv şeklindedir.
 6. İleri çalışmalar başlığı altında yer alan mobil uygulama ve 360 sanal tur talepler çerçevesinde ücretlendirilmektedir.

Yasin BAYTEKİN

Satış Temsilcisi

0 551 404 32 73

sales@avrasyayazilim.com