PAZAR YERİ PROJESİ

Sayın Hakkı Bey

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz iş planı ve fiyat teklifi aşağıda ki şekilde yer almaktadır. Saygılarımızla.

WEB SİTESİ / ALAN ADI / SUNUCU

Öncelikli olarak projenin net bir şekilde algoritmasının çıkarılarak kullanılacak alt yapı ve bulut yazılımı ile ilgili iş planının yapılması haftalık geliştirilen paketlerin proje sahibi ile değerlendirilmesi ve projenin mevcut bilgiler ışığında maksimum üç ay içerisinde tamamlanması. Uluslararası nitelikte bir proje olacağı için yüksek güvenlikli, hızlı, anlık yedek alan ve yurtdışı lokasyonlarda çalışan (aws ve cloudflare) sunucuların proje sahibi ile birlikte değerlendirilmesi. Kullanılacak alan adının google ve yandex gibi tarayıcılarla uyumlu ve kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde tasarlanması, .com dışındaki .co .net alan adlarının kapatılması.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

Firmanızın uluslararası alanda bilinirliğini sağlayacak logo çalışmasının yapılması ve renklerin dizaynı; logo ve renkler çerçevesinde kullanılacak belgelerin, katalogların ve broşürlerin tasarlanması.

WEB SİTESİ YABANCI DİL DESTEĞİ

Uluslararası bir proje olacağı için web sitesinin ilk protatibi oluşturulduktan sonra dil çevirilerinin yapılması. Çevirilecek dil sayısının belirlenerek çevirilerde tercüman desteğinin alınması.

MOBİL UYGULAMA

Web yazılımının tamamlanmasından sonra AppStore, GooglePlay ve AppGallery mağazalarına yüklenecek mobil uygulamaların geliştirilmesi.

KURUMSAL MAİL HESABI

Google Workspace üzerinden yüksek güvenlikli ve görüntülü toplantıların yapılabileceği ve kayıtlarının alınabileceği mail hesaplarının kurulumu.

ÇAĞRI MERKEZİ KURULUMU

İlk etapta müşterilerin sorularını yanıtlayacak sanal çağrı merkezinin kurulumu yapılacaktır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU VE REKLAM HESAPLARININ YÖNETİMİ

Web sayfasının arama motorlarında organikte çıkması için Google araçlarının (Search Console, Analytics, GTM) ve Yandex araçlarının kurulması, sitede gerekli SEO çalışmalarının yapılarak dinamik bir web sitesinin oluşturulması. Arama motolarından reklam yönetimi çalışmalarının yapılması.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE META REKLAMLARI

Instagram ve Facebook business hesaplarının açılışı ve metaya bağlanarak post ve reels videosu paylaşımı ve meta reklamlarının yönetimi.

Teklif Şartları

  1. Web sitesinin tasarlanması ve programlanması en geç üç ay içerisinde tamamlanıp ilk protatibi oluşturularak test aşamasına geçilecek ve sürekli bir şekilde altyapısı güncellenecektir.
  2. Mobil uygulama web sitesinin ilk protatibinin geliştirilmesinden sonra en geç üç ay içerisinde tamamlanacaktır. Sürekli güncellemeye ve geliştirilmeye devam edilecektir.
  3. Sunucu, domain, uygulama mağazası, mail hesapları, çağrı merkezi ve tercüme ücretleri proje sahibi tarafından karşılanacaktır.
  4. İlk yıl geliştirme, güncelleme ve takip ücreti aylık 20.000 TL olarak belirlenecek bir yıl sonra ücret yıllık dolar kuru artış oranında yeniden güncellenecektir.
  5. Aylık ödemeler peşin olarak yapılarak çalışmalar devam edecektir.
  6. Taraflar anlaşmayı karşılıklı olarak feshedebilir.

Yasin BAYTEKİN

Satış Temsilcisi

0 551 404 32 73

sales@avrasyayazilim.com