SİDE SUNSET HOTEL

Sayın Faik ÇİFTCİOĞLU

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz iş planı ve fiyat teklifleri aşağıda ki şekilde yer almaktadır. Saygılarımızla.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI
8000 TL

Firmanızın uluslararası alanda bilinirliğini sağlayacak logo çalışmasının yapılması ve renklerin dizaynı; logo ve renkler çerçevesinde kullanılacak belgelerin, katalogların ve broşürlerin tasarlanması.

WEB SİTESİ / ALAN ADI / SUNUCU
1000 $

Global kimliği yansıtacak şekilde kısa bir alan adının belirlenerek ".com, .co, .com.tr vb." alan adı uzantılarının tamamının kapatılması ve sürekli güncellenen bir alt yapıya ve ssl sertifikasına sahip dinamik bir web sitesinin tasarlanması ve temel SEO ve hız optimizasyonunun yapılarak tüm güvenlik önlemleri alınmış ve sadece web sitesine atanmış hızlı ve güvenli bir sunucuda barındırılması.

WEB SİTESİ YABANCI DİL DESTEĞİ
10000 TL

Web sitesinde tercüman tarafından bire bir çevrilerek (otomatik çeviri değil) İngilizce, Rusça ve Almanca dil desteği verilmesi. İstenilmesi halinde diğer dillerinde eklenilmesi (artı dil başına 4000 TL çeviri ücreti işlenecektir).

MOBİL UYGULAMA
1500 $

Android ve İOS platformlarda çalışan ve web sitesinden veri çeken dinamik mobil uygulamaların geliştirilerek PlayStore ve AppStore yüklenmesi.

VİDEO PRODÜKSİYON
15000 TL

Drone ve kamera çekimi ile elde edilen görüntülerin işlenerek işletmenin kısa tanıtım filminin yapılması.

360 SANAL TUR
15000 TL

360 kamera kullanılarak otel odaları, lobi ve dışarının çekimi yapılarak ziyaretçilerin oteli web sitesi üzerinden sanal turla keşfetmesini sağlayacak prodüksiyonun yapılması.

GMAIL VE YANDEXMAIL HESABI AÇILIŞI VE MY BUSINESS KAYDI
1500 TL

Kurumsal bir gmail ve yandexmail hesabının açılarak işletmenin adres kaydının yapılması.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU / SEO
4000 TL/AY

Web sayfasının arama motorlarında organikte çıkması için Google araçlarının (Search Console, Analytics, GTM) ve Yandex araçlarının kurulması, sitede gerekli SEO çalışmalarının yapılması ve aylık iki adet yazı (özellikle keşfet menüsü altında gezilecek yerlerin) paylaşılarak dinamik bir web sitesinin oluşturulması.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE META REKLAMLARI
4000 TL/AY

Instagram ve Facebook business hesaplarının açılışı ve metaya bağlanarak aylık 10 adet post ve 2 adet reels videosu paylaşımı ve meta reklamlarının yönetimi.

KURUMSAL MAİL HESABI
250 TL/1 KULLANICI/AY

Google Workspace üzerinden yüksek güvenlikli ve kullanıcı başına 2TB posta limiti olan, görüntülü toplantıların yapılabileceği ve kayıtlarının alınabileceği mail hesaplarının kurulumu.

Teklif Şartları

 1. Kurumsal kimlik çalışması, web sitesi/alan adı/sunucu, web sitesi yabancı dil desteği, mobil uygulama, video prodüksiyon, 360 sanal tur, gmail ve yandexmail hesabı açılışı ve my business kaydı tek seferlik KDV hariç ücretlerdir.
 2. Kurumsal kimlik çalışması 7 iş günü içerisinde tamamlanacaktır.
 3. Web sitesi yapım süresi 21 iş günüdür. Mobil uygulama web sitesi tamamlandıktan sonra 30 iş günü içerisinde teslim edilecektir. 
 4. Video prodüksiyon ve 360 sanal turların çekimleri belirlenen gün içerisinde yapılarak 7 iş günü içerisinde montajı gerçekleştirilmektedir.
 5. Gmail ve yandex hesabı açılış ve my business kaydı bir iş gününde tamamlanmaktadır.
 6. Web sitesinin yıllık alan adı, bakım ve sunucu ücretleri ilk yıl içerisinde olup takip eden yıllarda ayrıca ücretlendirilecektir.
 7. Web sitesinin hata vermesi ve çökmesi durumunda teknik destek ücreti talep edilecektir.
 8. Mobil uygulama güncellemeleri ayrı ücrete tabidir.
 9. Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi ve meta reklamları ile kurumsal mail hesabı aylık KDV hariç ücretlendirilmektedir. Ücretler bir yıllık sözleşme kapsamında sabit tutulacaktır.
 10. Tüm hizmetlerin bir arada alınması durumunda bir yıllık sözleşme kapsamında aylık 10000 TL+KDV dahilinde tek seferlik hizmetler (yabancı dil desteğinde 3 dil, üzerindeki her dil çeviri için 4000 TL+KDV tek seferlik çeviri ücreti eklenecek) ve aylık hizmetler verilecek (kurumsal mail hesabında 4 hesap dışında diğerleri aylık ücreti tabi), site güncellemeleri ve takibi ile mobil uygulama güncellemeleri yapılacaktır. Bir yıllık süre içerisinde sözleşmenin feshedilmesi durumunda tek seferlik ücretlerin tamamı ödenecektir. Sonraki yıllarda sözleşmenin yenilenmemesi halinde tek seferlik web sitesi tasarım ücreti (1000$+KDV) ve mobil uygulama ücreti (1500$+KDV) ödenmesi gerekmektedir.
 11. Tek seferlik ödemelerin peşin, aylık ödemelerin hizmetin başlangıcından itibaren aylık periyotlarla bir aylık sürenin sonunda yapılması gerekmektedir.
 12. Tüm hizmetlerin bir arada alınması durumunda sözleşmenin imzalanmasından itibaren bir aylık süreler sonunda ödemelerin yapılması gerekmektedir.

Yasin BAYTEKİN

Satış Temsilcisi

0 551 404 32 73

sales@avrasyayazilim.com