TEKSTAR TEKSTİL

Sayın Hakan Bey

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz iş planı ve fiyat teklifleri aşağıda ki şekilde yer almaktadır. Saygılarımızla.

WEB SİTESİ / SUNUCU
36.000 TL

Mevcut web sitesinde algoritma, kodlama, tasarım, linkleme, yazım yanlışları, çeviri hataları gibi çok sayıda sorun bulunmaktadır. Mevcut web sitesinin yeniden revize edilerek daha modern bir görünüm ve altyapıya kavuşturulması gerekmektedir. Sanalda başarı için bütüncül bir yaklaşımın sergilenerek, mevcut web sitesini altyapı noktasında güçlendirmek, arama motorlarının istediği şekilde revize etmek, sosyal medya ile eşgüdümlü çalışmasını sağlamak atılması gereken ilk adımdır. Sürekli güncellenen dinamik bir web sitesinin tasarlanması ve temel SEO ve hız optimizasyonunun yapılarak tüm güvenlik önlemleri alınmış, hızlı ve güvenli bir sunucuda barındırılması gerekmektedir.

Teklif Şartları

  1. Web sitesi ücreti mevcut web sitesi ve mail hesaplarından herhangi bir taşıma yapılmayacak şekilde hesaplanmıştır. Barındırma içerisine 250 mb boyutunda 5 adet mail hesabı dahildir. Ekstra mail hesapları için ve mail hesaplarının taşınması durumunda, hesapların boyutuna göre ek ücretlendirmeler yapılacaktır.
  2. Web sitesinde Türkçe dışında birincil veya ikincil dil İngilizce olacaktır. Bu dillerin dışında web sitesinin çevirisinde ve arama motoru optimizasyonu kapsamında yazılacak yazılarda yabancı dil desteği şirket bünyesinde verilmez ise dışarıdan profeyonel tercüman desteği alınması gerekmektedir. Dışarıdan tercüman desteği alınması durumunda tercümanlık ücreti ayrıca ücrete eklenecektir.
  3. Web sitesinin tek seferlik ücreti 30.000 TL+KDV’dir. Ayrıca m.2’de yer alan tercüme hizmetleri de dikkate alınmalıdır.
  4. Yıllık yenileme ve bakım ücretleri, sunucu hizmetlerinin fiyatına göre güncel kur üzerinden her yıl yeniden ücretlendirilmektedir. 

Yasin BAYTEKİN

Satış Temsilcisi

0 551 404 32 73

sales@avrasyayazilim.com